ساخت 24

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت فنی مهندسی پارس امتیاز به صورت رسمی فعالیت خود را با شماره ثبت 36025 در سال 1391 آغاز نمود. سپس این مجموعه در سال 1397 فعالیت خود را تحت برند صنعتی ساخت24 و با هدف ارائه خدماتی نوین ، سریع و باکیفیت در زمینه پاسخگویی به نیازهای صنعتی کشور گسترش داد.
ما بر این باورهستیم که مهمترین اقدام جهت استفاده از حداکثر ظرفیت ها تشکیل یک تیم هماهنگ است. بر پایه همین باور؛ ساخت24 مجموعه ایی از مشاوران و متخصصینی مجرب به همراه ظرفیت های شرکت ها و کارگاه های صنعتی توانمند کشور را در قالب یک برند تجاری صنعتی گردآوری نموده و به آن شالوده ایی از نظم و تعهد افزوده ؛ تا پله ایی باشد بلند ولی در دسترس برای مدیران ، صنعتگران و صاحبان پروژه های کوچک و بزرگ کشور عزیزمان، ایران.
ما دانش را همراه با تجربه و تعهد در هم می آمیزیم و بی تردید مطمئن هستیم نتیجه اش رضایتمندی ما و شماست. هدف ما صرفاً فروش کالا و یا خدماتمان نیست ، ما همراهتان هستیم تا بهترین راه کارها را جهت حل چالش ها به شما پیشنهاد و معرفی نماییم و این امر علاوه بر ایجاد اعتماد ، موجب بهره وری هرچه بیشتر و کاهش هزینه های پروژه های مختلف صنعتی و تجاری گردیده است.

  • ساخت24 یک برند تجاری و کنسرسیومی از چند شرکت و کارگاه های فعال صنعتی کشور می باشد که صاحب امتیاز این برند صنعتی شرکت فنی و مهندسی پارس امتیاز میباشد.

خلاصه خدمات ساخت 24

گستره خدمات ما به طور کلی به دو بخش طراحی و ساخت قطعات صنعتی و تجهیزات صنعتی تقسیم میگردد.

تامیین قطعات فلزی صنایع امری بسیار وسیع بوده و از ساخت قطعات کوچک و جوشکاری های ساده صنعتی تا طراحی و ساخت قطعات خاص و پیچیده ، سازه های سبک و سنگین صنایع مختلف و … را شامل می شود.

در همین راستا یکی از بخش های تخصصی ما کار بر روی ورق های آلیاژی و خاص از جمله ورق های ضد سایش هاردوکس Hardox کوارد quard  و  دورستات  durostat و دیگر ورق های آلیاژی می باشد.

در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی تیم ما در صدد است تا با استفاده از دانش و تجربیات و همچنین کمک گرفتن از مهندسی معکوس با ارائه راهکار های جدید تجهیزات صنایع مختلف را به بهترین شکل ممکن فراهم سازد. از جمله این تجهیزات میتوان به ساخت تجهیزات حمل ، بارگیری و ذخیره سازی مواد مانند انواع اسکرو کانوایر ، نوار نقاله، هاپر و سیلیوی ذخیره سازی ، انواع فن و ایمپلر صنعتی، بدنه و فیکسچرهای کروه های دوار و … اشاره کرد.

در بخش خدمات ما می توانید در این باره بیشتر بخوانید.

سفارشات در ساخت 24 در سریع ترین زمان و با بیشترین کیفیت و حداقل هزینه آماده و تحویل می گردد.
شما می توانید با استفاده از سامانه های ساختـ24 با ما در ارتباط باشید…

بازدید کننده محترم؛ جهت سفارش میتوانید مشخصات فنی سفارش خود را از طریق واتساپ ارسال فرمایید :: کلیک کنید